„Visapusiškai harmoningos asmenybės formavimas per intensyvų ir gilų Aikido techninio arsenalo įsisavinimą, puoselėjant geranorišką atmosferą ir pagarbą partneriui“.
 

Aikido vaikams

TVARKARAŠTIS

Užsiėmimai vyksta įvairiuose Vilniaus miesto rajonuose. Formuojamos įvairaus amžiaus grupės. Yra galimybė treniruotis 2 arba tris kartus per savaitę. Taip pat yra galimybė treniruotis vaikiams ir tėveliams kartu. Lankant užsiėmimus Aikido mokykloje „Aidas” yra galimybė gauti savivaldybės mokamą NVŠ kompensaciją.

INSTRUKTORIAI

Užsiėmimus veda instruktoriai, kurie patys nuolat praktikuoja Aikido, turintys daug patirties organizuojant ir vedant Aikido stovyklas, seminarus ir demonstracijas. Mokyklos instruktorių kvalifikacija yra patvirtinta Kūno Kultūros ir Sporto departamento.

KAIP PRADĖTI

Visada svarbu atrasti tinkamą veiklą ir mokytoją, kuriuo vaikai pasitikėtų. Atvykite į bandomąjį užsiėmimą ir sudalyvaukite nemokamoje pažintinėje treniruotėje. Instruktoriai papasakos apie Aikido treniruotes ir atsakys į jūsų klausimus.

KAINOS

Užsiėmimų kainos įvairiose salėse šiek tiek skiriasi. Išskleidę konkrečios salės užsiėmimų tvarkaraštį rasite surašytas mėnesinio abonemento kainas. Aikido mokyklos „Aidas” vaikų ugdymo programa yra akredituota neformaliojo vaikų švietimo programa ir lankantiems čia Aikido užsiėmimus skiriamas NVŠ mokinio krepšelis.