„Visapusiškai harmoningos asmenybės formavimas per intensyvų ir gilų Aikido techninio arsenalo įsisavinimą, puoselėjant geranorišką atmosferą ir pagarbą partneriui“.
 

Norintiems pradėti

Kaip pradėti lankyti Aikido užsiėmimus?

Rinkdamiesi, kur lankyti Aikido užsiėmimus būtinai apsilankykite salėje ir sudalyvaukite bandomojoje treniruotėje arba ją stebėkite. Taip galėsite susipažinti su mokytoju, užduoti rūpimus klausimus, pamatyti, kaip elgiasi ir bendrauja salėje dirbantys mokiniai. Atmosfera, vyraujanti salėje, mokytojo asmenybė ir treniruočių metodika yra itin svarbūs faktoriai renkantis Aikido klubą. Aikido nėra trumpalaikis hobis, todėl būtų geriau, jei skirtumėte laiko, pastangų įvertinti, kur norėsite vaikščioti mažiausiai tris ateinančius metus du kartus, o gal ir daugiau kartų per savaitę.

Kur vyksta pradedančiųjų užsiėmimai?

Suaugusių pradedančiųjų grupės yra renkamos Studentų g. 45 (LEU didžioji Aikido salė), Olandų g. 16 (Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija) ir Šeimyniškių g. 21B.
Pradedantieji vaikai ir jaunimas yra renkami visose Aikido mokyklos „Aidas” salėse.
Tvarkaraščius ir užsiėmimų laikus galite pasižiūrėti čia.

Kaip užsirašyti ar užrašyti savo vaiką?

Galite paskambinti bendru informaciniu telefonu 861618218 arba konkrečiam instruktoriui, vedančiam užsiėmimus dominančioje salėje. Telefonus rasite čia. Taip pat galite rašyti mums [email protected].

Kokia reikalinga apranga?

Bandomojoje treniruotėje apranga gali būti paprasta sportinė: ilgos kelnės, marškinėliai ir tapkutės. Pirmus keletą mėnesių galėsite treniruotis su sportine apranga. Aikido praktikoje egzistuoja nustatytas etiketas ir elgesio taisyklės. Labai svarbi yra apranga, todėl ilgainiui reikės įsigyti Aikido aprangą, vadinamą keikogi arba dogi. Instruktorius papasakos, kaip vilkėti keikogi, užsirišti obi (diržą) ir prižiūrėti aprangą. Užsiėmimai vyksta basomis.

Ar visi gali užsiiminėti Aikido?

Aikido filosofija ir metodika vaikams leidžia užsiiminėti nuo 5 metų, o suaugusiems amžiaus limito nėra. Tačiau nereikia klaidingai galvoti, kad Aikido, tai lengva kūno kultūros forma. Aikido – visų pirma – Budo (kovos menas, kario kelias), todėl Aikido praktika reikalauja visiško susikaupimo, daug pastangų ir energijos sąnaudų. Aikido techninis arsenalas yra labai platus, o pratybų tempą galima pasikoreguoti pagal savo galimybes. Mūsų mokykloje daug dėmesio yra skiriama bendram fiziniam paruošimui tiek vaikų, tiek suaugusių grupėse.

 

Aikido mokyklos „Aidas” narių atsiliepimai apie užsiėmimus