„Visapusiškai harmoningos asmenybės formavimas per intensyvų ir gilų Aikido techninio arsenalo įsisavinimą, puoselėjant geranorišką atmosferą ir pagarbą partneriui“.
 

Aikido suaugusiems

TVARKARAŠTIS
Pasirinkite jums patogų laiką, vietą ir grupę. Tvarkaraštyje galite pasirinkti pradedančiųjų, bendrą ar pažengusiųjų grupę. Yra galimybė užsiiminėti indvidualiai. Taip pat renkama moterų grupė.

INSTRUKTORIAI

Aikido mokykloje „Aidas” dirba ilgametę patirtį turintys ir nuolat tobulėjantys aukštos kvalifikacijos mokytojai ir instruktoriai. Visos grupės dirba pagal vieningą metodiką ir atestacinę sistemą. Instruktorių kvalifikacija patvirtinta Kūno Kultūros ir Sporto departamento

KĄ DUODA AIKIDO PRAKTIKA?

Šiuo metu pasaulyje Aikido praktikuoja apie 2 milijonus žmonių. Šiame kovos mene nėra amžiaus, lyties ar fizinio pasiruošimo apribojimų. Gera savijauta, pagerėjęs fizinis tonusas, vidinė ramybė ir pasitikėjimas savimi konfliktinėse situacijose ir kasdienoje – tai tik keletas tikslų, kurių mes sieksime kartu su jumis.

 

KAIP PRADĖTI

Jei visada norėjote išbandyti kovos menus ir galvojate kaip pradėti – skambinkite arba rašykite mums ir užsiregistruokite į bandomąjį užsiėmimą. Pirmos treniruotės metu galėsite susipažinti su instruktoriumi, užduoti jums rūpimus klausimus ir pabandysite keletą judesių ir Aikido technikų.